MBO College Hilversum en Vivium Zorggroep bundelen krachten
De samenwerking is van groot belang gezien de toenemende vraag naar zorgprofessionals. MBO College Hilversum en Vivium Zorggroep gaan zich gezamenlijk richten op het ontwikkelen van opleidings- en begeleidingsprogramma’s voor studenten. Doel hiervan is om zowel de instroom van nieuwe zorgmedewerkers te vergroten als het behoud van bestaande medewerkers te stimuleren.

Leven Lang Ontwikkelen
Een belangrijk onderdeel van deze samenwerking is het LLO-programma (Leven Lang Ontwikkelen) van MBO College Hilversum, waarmee zorgprofessionals worden opgeleid binnen de organisatiestructuren van Vivium Zorggroep. Daarnaast wordt er waar nodig maatwerk geleverd om tegemoet te komen aan de specifieke opleidingsbehoeften van zorgmedewerkers in de regio.

Versterken zorgsector
"We zijn trots op deze samenwerking met Vivium Zorggroep Klantgroep GRZ. Samen kunnen we een verschil maken en zorgen voor meer aandacht voor de zorgprofessionals van vandaag én morgen", aldus Jeroen Ankersmit, voorzitter Directie van MBO College Hilversum. "Het is onze gezamenlijke verantwoordelijkheid om een sterkere en veerkrachtigere zorgsector op te bouwen."

Vivium Zorggroep is ook enthousiast over de samenwerking. Marco Wisse, Directeur van Vivium Zorggroep (klantgroep GRZ), voegt toe: “Door samen te werken met MBO College Hilversum willen we niet alleen de instroom van nieuwe zorgmedewerkers vergroten, maar ook de kwaliteit van de zorg verbeteren door voortdurende professionele ontwikkeling.” 

Deze samenwerking betekent een belangrijke stap in het versterken van de regionale zorgsector en het waarborgen van kwalitatief hoogwaardige zorg voor iedereen.

Ander nieuws

Nieuws CTC Event MBO College Zuidoost groot succes Het was spannend tijdens de landelijke hackwedstrijd op MBO College Zuidoost. MBO College Zuidoost
Nieuws Weekend College wint tijdens debatcompetitie Jongeren winnen tweede prijs en prijs Beste Spreker tijdens debatcompetitie in Tilburg. MBO College Zuidoost
Nieuws Terugblik op de Week van het Vakmanschap: leren door te doen Van 17 tot en met 21 maart vond de Week van het Vakmanschap plaats. Dit initiatief brengt vakonderwijs, overheid en bedrijfsleven samen om de...
Bekijk al het nieuws