Laatste Open Dagen

Zaterdag 8 maart
Donderdag 13 maart

Gaat uw kind binnenkort een opleidingskeuze maken?

Een opleiding kiezen is niet zomaar iets. Gelukkig kunt u als ouder/verzorger daarbij helpen. Bijvoorbeeld door mee te gaan naar Open Dagen en samen te kijken naar de mogelijkheden. Een Open Dag is hét moment om meer te zien en te horen over een opleiding en/of locatie.
 

De laatste Open Dag van dit schooljaar is op:

Wilt u een kijkje komen nemen in Hilversum? Daar organiseren ze op zaterdag 8 maart de laatste Open Dag.

Kom samen met uw kind langs en maak kennis met het ROC van Amsterdam! » Inschrijven Open Dag 13 maart 

Open Dag MBO College Hilversum: zaterdag 8 maart
Is uw kind er nog niet helemaal uit en wilt u ook het mbo-college in Hilversum bezoeken? Op zaterdag 8 maart tussen 10.00 en 14.00 uur is er daar ook een Open Dag. Hier kunt u zich ook voor inschrijven.  
» Inschrijven Open Dag Hilversum
 

Studiekeuzehulp
Het is natuurlijk belangrijk dat uw kind straks de juiste opleiding kiest. Hoe helpt u uw kind bij het maken van deze keuze? We hebben een aantal studiekeuzetips voor u op een rijtje gezet.
» Bekijk de studiekeuzetips

 

Aanmelden voor een opleiding
Is uw kind er al uit? Het is verstandig om niet te lang te wachten met aanmelden. Op deze pagina leggen we uit hoe uw kind zich kan aanmelden voor een opleiding. Hier leest u ook meer over de vervolgstappen na het aanmelden.
» Aanmelden opleiding

 


8 mrt: Open Dag Hilversum 13 mrt: Open Dag Amsterdam, Amstelveen & Hoofddorp